Haber
Kütahyalı minik öğrenciler Filistin’e yardım eli uzattı
![](https://ahmetliajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/kutahyali-minik-ogrenciler-filistine-yardim-eli-uzatti-h7sCZZUZ.webp)
Kütahya’nın Emet ilçesinde Babük Bey ve Hafız Hasan Öztürk Kur’an Kursu’nda eğitim gören 4-6 yaş arası minik öğrenciler, kumbaralarında biriktirdikleri paraları Filistin’e bağışladı.
Kur’an kursu yetkilileriyle birlikte yaklaşık 70 öğrenci Emet İlçe Müftülüğü’ne gelerek kumbaralarında biriktirdikleri 6 bin 100 TL’yi Şube Müdürü Birol Usaç ve İlçe Vaizi İsmail Hakkı Gül’e teslim etti. – KÜTAHYA